Příprava dat

Připravte se, prosíme...

Předem děkujeme, že jste se rozhodli pro spolupráci s námi. Dle instrukcí níže si, prosíme, připravte data pro váš web.

Vzorový web

Líbí se vám nějaký web či E-shop? Napište nám to, ať se máme od čeho "odpíchnout". Pro první náhled uděláme skoro kopii a následně budeme ladit texty, obrázky, vaše ceníky, nabízené služby a další.


Rozložení webu

Napište nám, jak chcete mít rozložené navigační menu. Například: DOMŮ | NABÍDKA SLUŽEB | CENÍK | REFERENCE | KONTAKT apod. Pro každou takovou stránku budeme od vás potřebovat vytvořit dokument word (nebo čistý e-mail) s názvem záložky. Dejte nám do wordu texty, obrázky apod. Samotné obrázky, nebudou-li kvalitní, vyměníme v poslední fázi připrav.

Toto všechno nám můžete poslat na mail: web@cloudbusiness.cz, nebo rovnou našemu webdesignerovi na mail: michal@cloudbusiness.cz. V tomto případě vždy uchovávejte vlákno e-mailů. Pro nové případy (změny, nové zadání apod.) zadejte nová název mailu, ať se v tom všichni vyznáme.

Můžete také využít formulář podpory, který naleznete ZDE.


Fotky a soubory

Všechny originální fotky, PDF dokumenty a další soubory nám rovnou pošlete přes tento formulář, nebo na náš e-mail. Je-li soubor velký, využijte služeb úschovny. Všechny vámi poslané dokumenty si uložíme a následně z nich můžeme čerpat.

PS: fotografie nám zašlete prosíme v co největší kvalitě. Zmenšit (velikost pro web) je můžeme vždy, opačně to bohužel nepůjde.


Logo

Logo nám prosíme zašlete v křivkách. Člověk, který vám logo vyráběl, bude určitě vědět, co od něj potřebujeme. Takové logo standardně bude v souboru s koncovkami .ai (adobe illustrator), .pdf (PDF tiskové), .ps (adobe photoshop) nebo .cdr (corel draw). Máte-li ho v jiném formátu, možná to vadit nebude, ale to zjistíme až soubor otevřeme.

PS: logo ve formátu .png, .jpg či .jpeg a dalších formátech není pro nás v křivkách. Občas nám formát .png postačí (s transparentním pozadím) pro web. Kdyby ne, tak vám dáme vědět. Případně vám logo můžeme překreslit do křivek. Na ceně se případně domluvíme.


Ceníky a on-line rezervace

Jste-li restaurace, salon nebo podobný obor, zašlete nám také ceník vašich služeb. Nejlépe opět ve wordu, nebo PDFku. Texty jako takové nepřepisujeme. Respektive můžeme, ale nezapomeňte, že naše práce je odvíjena od hodinové sazby a je zbytečné, abychom vám přepisovali texty. Jsme tu přeci od toho, abychom vám udělali nový web.

Využiváte-li nějaký on-line rezervační systém a chcete, aby se při kliknutí na službu dalo objednat, dejte nám ke každé takové položce i odkaz (nebo script), kam to máme nasměrovat. Jediné URL odkazy na rezervace nebudeme potřebovat, pakliže využíváte rezervační systém Stoodio. Tam si odkazy najdeme a vše propojíme.

Vše nám zašlete na e-mail
podpora@cloudbusiness.cz