Webové stránky 

V roce 2023 jsme vytvořili

 

108

webových stránek či e-shopů

Proč mít vůbec web?

Chceš web, který tě vyřadí z davu? Ať už toužíš po něčem speciálním, hledáš unikátní design nebo potřebuješ rychlý start, jsme tu právě pro tebe. Protože i ty nejnáročnější přání tady splníme na jedničku!

Snadné úpravy

Weby stavíme na redakčním systému, což vám nabízí jednoduchou úpravu a aktualizaci obsahu webových stránek bez nutnosti znát jakýkoliv programovací jazyk. Odkudkoliv a kdykoliv můžete realizovat své myšlenky on-line.

Responzivní design

Všechny naše projekty stavíme tak, aby byly správně zobrazeny jak pro počítače, tak tablety a mobilní zařízení. Stránky tak budou vypadat skvěle a budou příjemné na ovládání a orientaci návštěvníků. Více než 70% lidí navštíví váš web z mobilu.

Staráme se

Jsme vám k dispozici celý týden včetně víkendů. Stačí nám poslat dotaz či pokyn na úpravy přes Whats App, který budeme mít mezi sebou. Se službou Web Care se vám budeme věnovat i o víkendech. Se SEO optimalizací zajistíme, že budete vidět.

Krásný a funkční

Budujeme krásné, ale především funkční weby, který povede vaše návštěvníky ke konverzi, tedy k nákupu. Propojíme váš web s řadou chytrých nástrojů a zautomatizujeme mnoho rutinní práce jednou pro vždy. V automatizaci je budoucnost!

Používáme moderní techniky a grafické prvky.

Je jedno jaký styl je vám blízký. My se vám přizpůsobíme. Webové stránky od nás mají vysokou hodnotu u prohlížečů. Dáváme důraz na minimalismus a na to, co Google a Seznam mají rádi. Výborně známe IT technologie, postupy a potřeby. Každý obor si žádá své.

Neustále jsme ve střehu pro dokonalost!

Aby vše fungovalo jak má a váš web byl v co nejlepší kondici, staráme se nejen o web a jeho obsah, ale o celou škálu věcí, které jsou spojené s webovými stránkami. Budete mít moderní design a web přizpůsobený jak pro počítače, tak i pro mobily a tablety.

Sdílíme váš směr. Myslíme na váš růst...

Držíme krok s ostatními technologiemi a tím vám na web přivedeme mnoho návštěvníků, bez investit do reklamy. Díky službě "Web Care" váš web bude v top kondici a přivede návštěvníky bez dalších investic. Nebude-li vám stačit návštěvnost organická, můžeme vám na web přilákat lidi díky kampaním na Facebooku, Instagramu, Googlu a Seznamu.

Jak bude probíhat tvorba webových stránek?

01

Odešlete formulář

O kousek níže najdete formulář, přes který můžete poptat výrobu webu. Jakmile nám přijde od vás info, budeme vás kontaktovat a domluvíme si termín schůzky.

02

Sejdeme se

Na naši první schůzce pochopíme co děláte a rovnou společně vydefinujeme celý koncept a smysl vašich nových webových stránek a váš cíl.

03

Náhledovka

Jako první "nástřel" od nás dostanete předpřipravený web s univerzálními texty a fotkami (mock-up). Tím si vyjasníme co kde bude a proč. Na toto si připravíte texty, obrázky a případnou grafiku. Nebo vám se vším pomůžeme.

04

Doladíme detaily

Na základě vámi dodaných textů, obrázků, grafiky a případně dalších dokumentů nahradíme obsah náhledového webu za ten, který nám dodáte. Následně připravíme web pro mobily a tablety. Více jazyků děláme až po české mutaci.

05

Zpustíme

Bude-li vše v pořádku, tak web zpustíme. Ihned poté z naší strany proběhne ještě jedna kontrola responzivity pro mobily a tablety a provedeme prvotní základní SEO optimalizaci webu pro google a seznam. O prvotní SEO optimalizaci se dozvíte více ZDE.

06

Staráme se

Když budete chtít, abychom se o Váš web stále starali, tak si můžete připlatit službu Web Care nebo SEO optimalizaci. Vámi požadované změny vždy zapracujeme nejpozději do následujícího pracovního dne od dodání podkladů.

Nenech si ujít příležitost k úspěchu!

V dnešní době může být těžké najít spolehlivé služby a odborníky, kterým můžeš skutečně věřit. Stovky našich spokojených klientů mohou dosvědčit, že jsi našel to pravé místo.

Proč se k nám nepřidat? Nenech se zastrašit nejistotou. Dovol nám ukázat ti, co pro tebe můžeme udělat, a zjisti, proč se naši klienti na nás obrací a tvoří s námi jejich další nové projekty.

,,Nečekej, už včera bylo pozdě. Klikni na odkaz a získej konzultaci zcela zdarma."
Tvá cesta k úspěchu začíná právě teď. Proč otálet?