cloudbusiness | webové stránky

 webové stránky 

cloudbusiness | webové stránky
cloudbusiness | webové stránky

V roce 2022 jsme vytvořili

60

webových stránek či e-shopů

Proč mít vůbec web?

Kdo dnes není vidět na internetu (Googlu), tak vydělává zbytečně složitě. Internet je nezbytným komunikačním kanálem. Pro úspěšné podnikání a zviditelnění vašich produktů a služeb jsou webové stránky nutností.

SNADNÉ
ÚPRAVY

Weby stavíme na redakčním systému, což vám nabízí jednoduchou úpravu a aktualizaci obsahu webových stránek bez nutnosti znát jakýkoliv programovací jazyk. Odkudkoliv a kdykoliv můžete realizovat své myšlenky on-line.

RESPONZIVNÍ
DESIGN

Všechny naše projekty stavíme tak, aby byly správně zobrazeny jak pro počítače, tak tablety a mobilní zařízení. Stránky tak budou vypadat skvěle a budou příjemné na ovládání a orientaci návštěvníků. Více než 70% lidí navštíví váš web z mobilu.

STARÁME
SE

Jsme vám k dispozici celý týden včetně víkendů. Stačí nám poslat dotaz či pokyn na úpravy přes Whats App, který budeme mít mezi sebou. Se službou Web Care se vám budeme věnovat i o víkendech. Se SEO optimalizací zajistíme, že budete vidět.

KRÁSNÝ
A FUNKČNÍ

Budujeme krásné, ale především funkční weby, který povede vaše návštěvníky ke konverzi, tedy k nákupu. Propojíme váš web s řadou chytrých nástrojů a zautomatizujeme mnoho rutinní práce jednou pro vždy. V automatizaci je budoucnost!

Cloudbusiness | webdesign

Používáme moderní techniky a grafické prvky.

Je jedno jaký styl je vám blízký. My se vám přizpůsobíme. Webové stránky od nás mají vysokou hodnotu u prohlížečů. Dáváme důraz na minimalismus a na to, co Google a Seznam mají rádi. Výborně známe IT technologie, postupy a potřeby. Každý obor si žádá své.

Cloudbusiness | webdesign
Cloudbusiness | webdesign

Neustále jsme ve střehu pro dokonalost!

Aby vše fungovalo jak má a váš web byl v co nejlepší kondici, staráme se nejen o web a jeho obsah, ale o celou škálu věcí, které jsou spojené s webovými stránkami. Budete mít moderní design a web přizpůsobený jak pro počítače, tak i pro mobily a tablety.

Cloudbusiness | webdesign
Cloudbusiness | webdesign

Neustále jsme ve střehu pro dokonalost!

Aby vše fungovalo jak má a váš web byl v co nejlepší kondici, staráme se nejen o web a jeho obsah, ale o celou škálu věcí, které jsou spojené s webovými stránkami. Budete mít moderní design a web přizpůsobený jak pro počítače i pro mobily a tablety.

Cloudbusiness | webdesign

Sdílíme váš směr. Myslíme na váš růst...

Držíme krok s ostatními technologiemi a tím vám na web přivedeme mnoho návštěvníků, bez investit do reklamy. Díky službě "Web Care" váš web bude v top kondici a přivede návštěvníky bez dalších investic. Nebude-li vám stačit návštěvnost organická, můžeme vám na web přilákat lidi díky kampaním na Facebooku, Instagramu, Googlu a Seznamu.

Cloudbusiness | webdesign
cloudbusiness | webové stránky

Průběh

Jak bude probíhat tvorba webových stránek?

01

Odešlete formulář

O kousek níže najdete formulář, přes který můžete poptat výrobu webu. Jakmile nám přijde od vás info, budeme vás kontaktovat a domluvíme si termín schůzky.

02

Sejdeme se

Na naši první schůzce pochopíme co děláte a rovnou společně vydefinujeme celý koncept a smysl vašich nových webových stránek a váš cíl.

03

Náhledovka

Jako první "nástřel" od nás dostanete předpřipravený web s univerzálními texty a fotkami (mock-up). Tím si vyjasníme co kde bude a proč. Na toto si připravíte texty, obrázky a případnou grafiku. Nebo vám se vším pomůžeme.

04

Doladíme detaily

Na základě vámi dodaných textů, obrázků, grafiky a případně dalších dokumentů nahradíme obsah náhledového webu za ten, který nám dodáte. Následně připravíme web pro mobily a tablety. Více jazyků děláme až po české mutaci.

05

Zpustíme

Bude-li vše v pořádku, tak web zpustíme. Ihned poté z naší strany proběhne ještě jedna kontrola responzivity pro mobily a tablety a provedeme prvotní základní SEO optimalizaci webu pro google a seznam. O prvotní SEO optimalizaci se dozvíte více ZDE.

06

Staráme se

Když budete chtít, abychom se o Váš web stále starali, tak si můžete připlatit službu Web Care nebo SEO optimalizaci. Vámi požadované změny vždy zapracujeme nejpozději do následujícího pracovního dne od dodání podkladů.

Internet mají 4 miliardy lidí, v jeho dosahu je však téměř celé lidstvo...
Mezinárodní telekomunikační unie